אבטחת מידע:

"אבטחת מידע" עוסקת במניעת פגיעה בשלמות המידע (כגון על ידי נפילה של דיסק, או פגיעה על ידי האקר), בחסיונו (כגון גניבת מידע דרך האינטרנט) ובנגישותו (כגון שהרשת אינה מתפקדת בגלל שנפגעה מ"תולעת").
א. מ. מדע הקימה לאחרונה מחלקה לאבטחת מידע עבור עסקים קטנים ובינוניים, מתוך חזון שהזכות לאבטחת מידע הינה נחלת הכל, עסק קטן כעסק גדול.
עסקים גדולים משקיעים משאבים רבים במערכות גיבוי, הגנה מפני ווירוסים, הגנה מפני פריצת האקרים מבחוץ, מניעת דליפת מידע מבפנים, ובהכנת המערכות לקראת מקרה של פגיעה קשה ברשת. הם בדרך כלל מחזיקים צוות של מומחים כדי להתמקד רק בזה. אולם, גם בעסקים קטנים יש ערך רב לחיסיון המידע ולשמירה על שלמותו, למרות שבדרך כלל אין אפשרות להעסיק צוות ייעודי לצורך העניין.
א. מ. מדע מציעה מעתה אבטחת מידע לעסקים קטנים, על פי הצרכים והדרישות של כל לקוח; הן כביצוע פרויקט חד פעמי, הן כליווי.

אנו מציעים ללקוחות:

סקר אבטחת מידע חינם, וללא התחייבות ללקוח. הסקר נועד לאפשר ללקוח לאבטח את המידע שלו ברמה בסיסית. מומלץ לפנות אלינו לפרטים.
מבדק חדירות (penetration test). בדיקה מעמיקה של הרשת לאתר נקודות כשל אפשריות. המבדק נועד יותר לעסק שכבר השקיע משאבים בתחום האבטחה, כגון חומת אש וגיבויים, ומעוניין לשפר את רמת האבטחה שלו. אם מעולם לא התיעצת או השקיעת בתחום אבטחת המידע, מומלץ סקר אבטחת מידע חינם; לבצע את המלצות הבסיס, ורק אחר כך לבצע מבדקים והקשחות מתקדמות.
מערך גיבויים. גיבויים מקומיים או לאתר אינטרנט מאובטח, לפי הצורך.
תכנון לשיקום לאחר אסון (DRP) ותכנון להמשכיות עסקית (BCP). הכוונה ליצירת תשתיות והכנות כדי למנוע הפסקת פעילות עסקית במקרה של אסון (גניבת מחשבים, שריפה, הצפה וכו'), ולאפשר שיקום מהיר במקרה שזה מתרחש, חלילה.
הגנת הרשת מפני ווירוסים ודואר זבל. מתן פתרונות להגנה רשתית מפני תוכנות זדוניות ומפני דואר זבל.
הקשחת הגדרות של הרשת והשרתים. על ידי קונפיגורציה נכונה של הרשת, ניתן לנצל את הפוטנציאל הביצועי והאבטחתי של הרשת.
חומת אש (firewall) ואבטחת תקשורת קווית ואלחוטית. פתרונות אבטחה לתקשורת המחשבים, תוך מתן פתרונות לאפשר תקשורת מאובטחת מבחוץ.
מתן סיוע לרשת שנפגעה. אם כבר נפגעת, נהיה שם בשבילך לבצע שיקום של הרשתאל-פסק


אל-פסק אדויס 650
335 ש"ח
*כולל מע"מ